33-latek zginął przez lusterko? Przerażający wypadek pod Działdowem! [ZDJĘCIA]

i

Autor: KPP w Działdowie 33-latek zginął w wypadku, do którego doszło w niedzielę, 10 lipca, na trasie Działdowo-Gródki

33-latek zginął przez lusterko? Przerażający wypadek pod Działdowem! [ZDJĘCIA]

2022-07-11 9:22

33-latek zginął w wypadku, do którego doszło w niedzielę, 10 lipca, na trasie Działdowo-Gródki. Ok godz. 12.15 mężczyzna jechał fiatem doblo drogą wojewódzką nr 544, gdy rozpoczął manewr wyprzedzania innego pojazdu. Jego auto zahaczyło lusterkiem o drugi samochód, po czym zaczęło "koziołkować" i wylądowało w rowie. 33-latek zginął na miejscu wypadku.

33-latek zginął przez lusterko? Przerażający wypadek pod Działdowem!

W śmiertelnym wypadku na trasie Działdowo-Gródki zginął 33-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 10 lipca, ok. godz. 12.15. Na drodze wojewódzkiej nr 544 prowadzący fiata doblo zaczął wyprzedzać inny pojazd, ale w trakcie manewru zahaczył o niego swoim lusterkiem, w wyniku czego jego samochód zaczął "koziołkować" i wypadł z drogi, lądując w rowie. 33-latek, mieszkaniec Działdowa, poniósł śmierć na miejscu, choć był jeszcze reanimowany przez służby ratownicze. - Na czas prowadzenia czynności droga była zablokowana, a ruchem kierowali policjanci ruchu drogowego. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policyjne postępowanie - informuje sierżant sztabowa Justyna Nowicka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Działdowie. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje też tamtejsza prokuratura rejonowa.

Czytaj też: Olecko: Śmiertelny wypadek drogowy. Nie żyje 26-latek

Czytaj też: Tajemnicza śmierć 21-letniego Kamila spod Olsztyna. "Z ogromnym bólem serca, musimy odwołać akcje poszukiwań" [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zderzenie 3 ciężarówek ze skutkiem śmiertelnym na autostradzie