89-latka kradła perfumy

i

Autor: KPP Szczytno

Seniorka zatrzymana

89-latka kradła perfumy! "Namówiła mnie wnuczka"

2023-02-24 19:00

Nietypowy gang złodziejek rozbili policjanci ze Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie). Trzy kobiety w wieku od 34 do... 89 lat kradły z drogerii perfumy. Jak się okazało, wiekową seniorkę do rajdu po sklepach i kradzieży kosmetyków namówiła wnuczka. W złodziejski proceder wciągnęła także matkę. Rodzinna szajka może trafić za kraty na pięć lat.

89-latka zatrzymana przez policję! Kradła perfumy, bo namówiła ją wnuczka

Trzy pokolenia złodziejek z jednej rodziny w rękach szczycieńskich policjantów! Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komendy w Szczytnie zatrzymali kobiety, które kradły perfumy z drogerii w centrum Szczytna. Okazało się, że nietypowy gang złodziejek złożony jest z 34-letniej kobiety, jej 57-letniej matki i... 89-letniej babci, przy czym prowodyrką i pomysłodawczynią złodziejskiego rajdu po drogerii i innych sklepach była najmłodsza z kobiet. Rodzina znalazła się w kręgu zainteresowań policjantów, kiedy jeszcze w grudniu zeszłego roku kamery sklepowego monitoringu nagrały moment, w którym kobiety biorą z półek perfumy, a potem wychodzą, nie płacąc za towar.

Matka, córka i wnuczka okradły także inny sklep. Grozi im 5 lat więzienia

Sprawa została zgłoszona na policję i okazało się, że kobiety narobiły strat na 1,3 tysiąca złotych. A także, że to nie jedyny ich tego rodzaju wyczyn, bo później matka, córka i wnuczka odwiedziły inny sklep, a w nim schowały za pazuchę kolejne kosmetyki, a także zabawki i ubrania. Policjanci ustalili, kim są złodziejki i kobiety zostały zatrzymane. Przyznały się do kradzieży towarów o łącznej wartości 2,2 tysiąca złotych. Grozi im teraz do pięciu lat więzienia.

Sonda
Gdzie kupujesz perfumy?

QUIZ. Tam się działy straszne rzeczy! Rozpoznasz te miejsca? Łatwo nie będzie!

Pytanie 1 z 13
Tu miała zginąć Iza w "M jak miłość". Ostatecznie życie stracił jej prześladowca...
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
Policja z Bydgoszczy ściga złodzieja perfum. Rozpoznajesz go?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany