Lody

i

Autor: Pixabay Gdzie są najlepsze lody w Olsztynie? Sprawdzamy najsmaczniejsze lodziarnie w mieście.

Ale pyszności! Gdzie są najlepsze lody w Olsztynie? Sprawdzamy, gdzie warto zjeść! [GALERIA]

2022-07-02 7:00

Czy są tutaj wielbiciele lodów? Z pewnością, ponieważ lody to jeden z najchętniej spożywanych deserów na świecie. Wielu z nas nie wyobraża sobie upalnego dnia bez lodów. W Olsztynie nie brakuje miejsc, gdzie podczas spaceru po mieście można zjeść przepyszne lody. Gdzie można zjeść smaczne lody w stolicy Warmii i Mazur? Sprawdźcie naszą listę!

Gdzie zjeść smaczne lody w Olsztynie?

Olsztyn to jedno z najchętniej odwiedzanych polskich miast przez turystów. Jak wiadomo dla turysty ważne są nie tylko niezapomniane przygody, przepiękne widoki, dobra komunikacja i warunki hotelowe, ale również to, co dane miasto ma do zaoferowania w kwestii gastronomii. Gdzie np. zjeść smaczne lody w stolicy Warmii i Mazur? Przedstawiamy Wam 10 najlepszych lodów w Olsztynie!

Najlepsze lody w Olsztynie [LISTA]

Najlepsze lody w Olsztynie wybraliśmy na podstawie ocen lodziarni w Google. Zapoznajcie się z naszą specjalnie przygotowaną galerię, a potem... skosztujcie najsmaczniejszych lodów w Olsztynie. Smacznego!

Co wiesz o Olsztynie?

Pytanie 1 z 10
W którym roku Olsztyn otrzymał prawa miejskie?
Jak zrobić lody domowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE