Co za pyszności! Najlepsze restauracje w Olsztynie. TOP 10 [GALERIA]

2021-09-12 7:00

Olsztyn to jedno z najchętniej odwiedzanych polskich miast przez turystów. Jak wiadomo dla turysty ważne są nie tylko niezapomniane przygody, przepiękne widoki, dobra komunikacja i warunki hotelowe, ale również to, co dane miasto ma do zaoferowania w kwestii gastronomii. Pod tym względem Olsztyn ma bardzo bogatą i różnorodną ofertę. Przed Wami 10 najlepszych restauracji w Olsztynie!

Najlepsze restauracje w Olsztynie [RANKING]

Olsztynianie o tych restauracjach słyszeli zapewne bardzo dużo i pewnie nie raz byli gośćmi lokali, które prezentujemy w naszej galerii. Ci, którzy być może mają w planach wyjazd do Olsztyna niech potraktują naszą galerię jako przydatną ściągawkę, która ułatwi wybór jedzenia w stolicy Warmii i Mazur.

10 najlepszych restauracji w Olsztynie wybraliśmy na podstawie ocen tripadvisor, największego portalu turystycznego na świecie, oceniającego hotele, restauracje i atrakcje danego miasta, ale też komunikację do danych miejsc.

Najlepsze restauracje w Olsztynie. Każdy znajdzie coś dla siebie

Na liście najlepszych olsztyńskich restauracji znalazły się różnorodne propozycje. Znajdziemy tu miejsca z potrawami niezbyt skomplikowanymi jak pierogi czy sushi, ale również pizzerię czy restauracje sprecyzowane na kuchnię poszczególnego kraju.

Tuż za czołową "dziesiątką" znalazły się: Browar Warmia, Bar Dziupla, Restauracja Brasserie Tiffi, Parowar, Steakownia i Malta Cafe.

Super Raport 21.05 (Goście: Sławomir Nitras - PO, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego), Sedno Sprawy: Joanna Mucha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE