Awaria w Olsztynie. Mieszkańcy będą MARZNĄĆ w domach?! MPEC wydał komunikat

2021-01-22 11:12 sch

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie zawiadomiło o możliwości ograniczeń w dostawie ciepła. Utrudnień należy spodziewać się w piątek (22 stycznia). Co jest powodem możliwych ograniczeń? Sprawdź szczegóły!

- Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Olsztynie zawiadamia o możliwości wystąpienia utrudnień w dostawie ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w dniu 22.01.2021 od godz. 09:00 do godz. 15:00 - czytamy w komunikacie MPEC w Olsztynie.

Czasowe ograniczenia w dostawie ciepła wynikają z konieczności usunięcia awarii na miejskiej sieci ciepłowniczej. MPEC w Olsztynie prosi administratorów nieruchomości poinformowanie właścicieli lokali mieszkalnych i usługowych o możliwych ograniczeniach w dostawie ciepła, a także przeprasza za utrudnienia i dziękuje za wyrozumiałość.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wielka wygrana w MiniLotto w Olsztynie. Gdzie zwycięzca kupił szczęśliwy kupon?

Mieszkańcy na pocieszenie mogą cieszyć się z faktu, że do awarii doszło teraz, a nie np. tydzień temu, kiedy w Olsztynie temperatura spadła do kilkunastu stopni poniżej zera. Jednocześnie MPEC informuje, że wskazany czas ograniczeń może ulec zmianie. Bieżących informacji przez całą dobę udziela Pogotowie Ciepłownicze MPEC - tel. kontaktowy 993, 512-911-583.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Dramat Pana Irka. Zamontowali mu licznik na odwrót