Wielka wygrana w MiniLotto w Olsztynie. Gdzie zwycięzca kupił szczęśliwy kupon?

2021-01-22 8:44 sch
Lotto
Autor: Lotto Wielka wygrana w MiniLotto w Olsztynie. 20 stycznia szczęśliwiec kupił kupon w punkcie przy ul. Dworcowej 39. Wygrał ponad 150 tysięcy złotych.

20 stycznia był bardzo szczęśliwym dniem dla osoby, która w Olsztynie przy ul. Dworcowej 39 kupiła kupon Lotto. To właśnie w Olsztynie padła wielka wygrana w MiniLotto. Zwycięzca wzbogacił się o ponad 150 tysięcy złotych! Jakie były szczęśliwe liczby? Sprawdź szczegóły!

Wygrana w Mini Lotto w Olsztynie. Ale suma!

Znakomicie rozpoczął się 2021 rok dla osoby, która 20 stycznia kupiła kupon Lotto. W punkcie przy ul. Dworcowej 39 padła wielka wygrana w MiniLotto. Zwycięzca wzbogacił się dokładnie o 152 570 złotych! Jakie były szczęśliwe, zwycięskie liczby? To 5, 10, 11, 22 i 29.

Ostatni raz wygrana w Lotto w Olsztynie miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Zwycięski kupon szczęśliwiec skreślił w kolekturze znajdującej się na osiedlu Zatorze przy ul. Jagiellońskiej 52B w sklepie Żabka. Wygrana wyniosła ponad 4 miliony złotych! Jeszcze wcześniej wygrana w Lotto w Olsztynie wydarzyła się 9 maja 2020 r. Wtedy zwycięzca wzbogacił się o 165 846 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ: W Olsztynie padła "szóstka" w Lotto! Szczęśliwiec został milionerem!

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE