Rodzinny horror

Brat okładał go pięściami, później uderzył siekierą! Cudem uniknął śmierci

2022-10-11 14:16

Sąd Rejonowy w Bartoszycach tymczasowo aresztował na trzy miesiące mężczyznę, który uderzył brata siekierą w głowę. Jak wynika z informacji od prokuratury, gdyby nie szybko udzielona pomoc medyczna, mogłoby dojść do tragedii. Agresor otrzymał zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Górowo Iławeckie. Siekierą złamał bratu kość czaszki

Rodzinny dramat w woj. warmińsko-mazurskim. Do zdarzenia doszło 3 października w gminie Górowo Iławeckie (powiat bartoszycki). Niewiele brakowało, aby doszło do tragedii. - Mężczyzna przeżył dzięki szybko udzielonej mu pomocy medycznej - poinformował Daniel Brodowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski.

Co jeszcze ustalili śledczy w tej sprawie? - [...] Podejrzany zaatakował pokrzywdzonego, bijąc go początkowo pięściami, a następnie zadając cios siekierą w głowę. Pokrzywdzony doznał rozległych obrażeń, w tym złamania kości czaszki. Tylko dzięki szybko udzielonej pomocy medycznej udało się go uratować - powiedział rzecznik prokuratury.

Zatrzymany mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jest to zagrożone karą od 8 lat więzienia do dożywocia. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Sąd w Bartoszycach aresztował go na trzy miesiące.

Brat zaatakował brata siekierą. Pan Czesław cudem uniknął śmierci. Zobacz zdjęcia

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Piekło o rosyjskim ataku jądrowym: "Jeśli Putin podejmie taką decyzję, będzie ona ostatnia w jego życiu" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają