Brawurowa ucieczka złodziejki w Elblągu! Mogło dojść do tragedii!

2020-02-27 9:32 SCH
Market - zdj. ilustracyjne
Autor: Bettypalm / Pixabay Kobieta w Elblągu próbowała ukraść kosmetyki.

31-letnia kobieta w jednym z marketów w Elblągu chciała ukraść kosmetyki. Miało być cicho, sprytnie i niepostrzeżenie. "Operacja" wymknęła się jednak spod kontroli. Zamiast kradziezy, były starcia z pracownikami ochrony i policyjny pościg.

Zdarzenie miało miejsce w markecie przy ul. Sobieskiego w Elblągu. Kobieta pakowała do torby swój łup, po czym chciała przejść przez linię kasy. Ochroniarze próbowali powstrzymać złodziejkę, ale 31-latka nie dawała za wygraną. Jej zachowanie omal nie doprowadziło do tragedii.

-31-letnia kobieta pakowała do toreb kosmetyki. Nie miała zamiaru zapłacić za towar. Na linii kas interweniował pracownik ochrony. Podejrzana groziła mu i jego rodzinie śmiercią, następnie wyrwała się i wsiadła do osobowego volkswagena - relacjonuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej w Elblągu.

Powstrzymać złodziejkę próbował inny ochroniarz, ale i z nim kobieta poradziła sobie siłą. Odjeżdżając, potrąciła go lusterkiem. Na tym nie koniec "popisów" 31-latki. Kilka ulic dalej spowodowała kolizję z innym autem i odjechała z miejsca zdarzenia. Zatrzymali ją dopiero policjanci kryminalni. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Nie była wcześniej karana.

Po pijanemu wjechał w słup

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.