Pilot do TV

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Uciekła z domu przed oprawcą

Chciała zmienić kanał w telewizji. 58-latek wpadł w szał!

2023-02-06 10:17

W gminie Budry (woj. warmińsko-mazurskie) 48-latka chciała zmienić kanał w telewizji, ku niezadowoleniu 58-latka, z którym mieszka. Mężczyzna zdecydowanie przesadził z reakcją. Wpadł w furię i uderzył 48-latką w twarz. 58-latek groził kobiecie, że ją zabije. Pokrzywdzona musiała uciekać z domu. Po chwili w tej sprawie interweniowali policjanci.

Budry. Bił i groził, że ją zabije. Wszystko przez pilot do telewizora

W niedzielę (5 lutego) około godziny 14:30 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy skierował patrol na interwencję domową do jednej z rodzin mieszkającej na terenie gminy Budry. Okazało się, że przed domem stała przemarznięta i przerażona kobieta. - Jak ustalili funkcjonariusze wspólnie zamieszkujący z nią mężczyzna wyzywał ją, szarpał za ubrania, kilkukrotnie uderzył w twarz oraz groził pozbawienia życia - mówi st. asp. Agnieszka Filipska z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie. Kto wie, czy nie doszłoby do tragedii, gdyby kobiecie nie udało się wyrwać z rąk oprawcy i uciec z mieszkania.

Widok policjantów nie uspokoił krewkiego 58-latka. Jedynym sposobem, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo 48-latce było odseparowanie pijanego awanturnika od pokrzywdzonej. Powodem jego brutalnej zachowania była... próba przełączenia kanału telewizyjnego. 58-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Interweniujący funkcjonariusze objęli mieszkańców procedurą Niebieskie Karty oraz przyjęli od kobiety zawiadomienie o znęcaniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Matka robiła to z córką! Grozi im więzienie, poszło o kosmetyki!

Sonda
Czy zdarzyło Ci się doświadczyć jakiejś formy przemocy?
Nagły atak zimy w Warszawie. Zasypane ulice stolicy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany