Ostróda. Zniszczyli wynajęte mieszkanie. Impreza wymknęła się spod kontroli

i

Autor: Shutterstock Ostróda. Zniszczyli wynajęte mieszkanie. Impreza wymknęła się spod kontroli

Gruba impreza!

Ostróda. Zniszczyli wynajęte mieszkanie. Impreza wymknęła się spod kontroli

2023-02-01 8:48

To była naprawdę gruba impreza. Zakończyła ją interwencja policji. Kiedy mundurowi weszli do jednego z apartamentów w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie) zobaczyli widok, jak po przejściu huraganu. Imprezowicze między innymi potłukli lustro, zastawę, porysowali ściany, uszkodzili meble czy spalili lampkę. Straty oszacowano na 20 tysięcy złotych.

Wynajęte mieszkanie w opłakanym stanie. Młodzi imprezowicze narobili strat na 20 tysięcy

W piątek (27 stycznia) właścicielka jednego z prywatnych apartamentów wynajmowanych w Ostródzie, zgłosiła się do policji w celu złożenia zawiadomienia o dokonanym zniszczeniu mienia. Kobieta wynajęła mieszkanie 19-letniej mieszkance gminy Ostróda, która wraz ze znajomymi urządziła w nim imprezę. Mieszkanie zostało zwrócone w opłakanym stanie.

- Uszkodzeniu uległo jego wyposażenie. Imprezowicze między innymi potłukli lustro, zastawę, porysowali ściany, uszkodzili meble czy spalili lampkę - wylicza Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Mundurowi zatrzymali uczestników feralnej imprezy. Łącznie zarzuty usłyszały cztery osoby będące mieszkańcami okolic Ostródy. To młodzi ludzie w wieku 19-20 lat. Swoje zachowanie tłumaczyli wypitym w nadmiarze alkoholem. Jedna z osób nie przyznała się do winy. Łączna suma strat oszacowana przez pokrzywdzoną wyniosła 20 tysięcy złotych. Poza obowiązkiem naprawienia szkody sprawcom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TEŻ: Co za fart! W jednej chwili został milionerem! Wygrana w Lotto na Warmii i Mazurach

Sonda
Jak często pijesz alkohol?
Michał Bajor u Jaruzelskiej o ŚMIERCI i ODCHODZENIU | Gwiazdozbiór Jaruzelskiej