Cisnął butelką w głowę kasjerki i zwiał z pieniędzmi. Rozbój w Kurzętniku

Butelka, alkohol
Autor: Pixabay Nowomiejscy kryminalni zatrzymali sprawcę rozboju. Mężczyzna uderzył ekspedientkę sklepu szklaną butelką w głowę i uciekł z pieniędzmi z kasy.

Rozbój w jednym ze sklepów w Kurzętniku (woj. warmińsko-mazurskie). Mężczyzna uderzył ekspedientkę szklaną butelką w głowę, po czym ukradł 380 zł z kasy i uciekł. Napastnik wpadł jednak w ręce nowomiejskiej policji. Za rozbój grozi mu 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w poniedziałek (30 listopada) w Kurzętniku (powiat nowomiejski). - Mieszkaniec tej miejscowości wszedł jednego ze sklepów i uderzył szklaną butelką w głowę ekspedientkę, doprowadzając ją tym samym do bezbronności i narażając na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia - mówi asp. Ludmiła Mroczkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim. Mężczyzna zabrał 380 złotych ze sklepowej kasy i uciekł.

Policjanci bardzo szybko zatrzymali sprawcę na terenie Nowego Miasta Lubawskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia.

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu