Działdowo: "Zabił żonę" przez worek na śmieci? Policjanci nie mieli litości!

2021-01-08 12:33 sch
Worek na śmieci
Autor: Pixabay W Działdowie mężczyzna zadzwonił na policję z informacją, że "zabił żonę nożem".

Policjanci z Działdowa (woj. warmińsko-mazurskie) zostali postawieni na nogi, po tym jak zadzwonił do nich mężczyzna, który jak twierdził - zabił żonę nożem. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, nie mieli litości dla zgłaszającego. Jego telefon okazał się być żartem, a domniemany morderca tak naprawdę był zły na sąsiada, który wystawił przed drzwi worek ze śmieciami.

Mieszkaniec Działdowa został ukarany mandatem za bezpodstawne wezwanie Policji. Mężczyzna zadzwonił na Policję twierdząc, że zabił żonę. Na miejscu policjanci stwierdzili, że przyczyną wezwania Policji było niezadowolenie zgłaszającego spowodowane workiem na śmieci.

Pewien mieszkaniec Działdowa zadzwonił na policję i zgłosił, że ktoś zostawił worek ze śmieciami przy jego drzwiach. Mężczyzna został poinformowany o dalszym postępowaniu. Po chwili ponownie zadzwonił na policję i zgłosił, że „zabił żonę nożem”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zadźgał nożem matkę z dzieckiem! SZOKUJĄCA decyzja prokuratury! Sprawca opuści areszt?!

Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol, który nie potwierdził informacji ze zgłoszenia. - Podczas rozmowy ze zgłaszającym okazało się, że przyczyną niezadowolenia mężczyzny był worek ze śmieciami, który sąsiad wystawił przed drzwi z zamiarem ich wyrzucenia do kontenera na śmieci - relacjonuje sierż. szt. Justyna Nowicka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie. Z uwagi na bezpodstawne wezwanie policji, zgłaszającego „żartownisia” policjanci ukarali mandatem.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Super Raport 08.01 (Goście: Bolesław Piecha - PiS oraz dr Tomasz Płudowski - amerykanista, Collegium Civitas)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE