Pociąg

i

Autor: SHUTTERSTOCK Pociąg - zdj. ilustracyjne.

Dokąd mogą jechać pasażerowie?

Dzień Bez Samochodu. Bezpłatne przejazdy kolejowe z Olsztyna

2022-09-21 14:36

W czwartek (22 września) obchodzimy Dzień Bez Samochodu. Tego dnia kierowcy będą mogli bezpłatnie korzystać z przejazdów kolejowych w Miejskim Obszarze Funkcjonowania Olsztyna tj. na trasach z Olsztyna do Jonkowa, Biesala, Gryźlin, Marcinkowa i Barczewa. Komunikacja miejska będzie natomiast płatna.

Polregio za darmo. Dokąd dojedziemy?

Rzecznik prasowa Warmińsko-Mazurskiego Zakładu Polregio Anna Nowak poinformowała PAP, że w czwartek (22 września) będzie można bezpłatnie podróżować pociągami Polregio w Miejskim Obszarze Funkcjonowania Olsztyna. Są to trasy między Olsztynem Głównym, a Jonkowem, Biesalem, Gryźlinami, Marcinkowem i Barczewem. - Od podróżnych odbywających przejazdy na tych trasach nie będzie wymagane okazanie żadnych dodatkowych dokumentów. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty - zachęca Nowak.

Dzień Bez Samochodu. Komunikacja miejska bez zniżek

W samym Olsztynie komunikacja miejska w czwartek będzie płatna. - Od pewnego czasu prowadzimy akcję zachęcającą uczniów, by jeździli rowerami, mamy konkurs dla szkół i uczniów z tym związany. Dla kierowców w tym dniu nie wprowadzamy żadnych ulg, czy bezpłatnych przejazdów - powiedziała PAP rzecznik prasowa ratusza Marta Bartoszewicz.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Utrudnienia w ruchu na Nagórkach w Olsztynie. Zmiany od 23 września

Ścisk w pociągu PKP
Sonda
Czy lubisz podróżować pociągami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają