Objazd

i

Autor: Urząd Miasta Olsztyna Utrudnienia w ruchu na ulicach Olsztyna.

Uwaga, kierowcy!

Utrudnienia w ruchu na Nagórkach w Olsztynie. Zmiany od 23 września

2022-09-22 13:00

W związku z budową nowej infrastruktury tramwajowej w Olsztynie dojdzie do kolejnych utrudnień w ruchu drogowym. W piątek (23 września) zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Murzynowskiego.

Jak informuje Urząd Miasta w Olsztynie, wykonawca prac zapowiada wprowadzenie zmian w piątek (23 września) około godz. 22. Będą one polegać na zamknięciu dojazdu od strony osiedla do dróg lokalnych z parkingiem wzdłuż ul. Krasickiego. Wyjazd z ul. Murzynowskiego i dróg lokalnych odbywać się będzie poprzez skręt w prawo w ul. Krasickiego, natomiast z wnętrza osiedla bezpośrednio poprzez ul. Wańkowicza. Na skrzyżowaniu nastąpi korekta pasów ruchu oraz zamknięcie przejazdu przez ul. Murzynowskiego na wysokości budynku nr 2. Ruch po ulicy Krasickiego na odcinku od ul. Murzynowskiego do ul. Synów Pułku odbywać będzie się dwukierunkowo po jednej jezdni (od strony osiedla Mazurskiego).

Nie są planowane istotne zmiany w lokalizacji przystanków komunikacji miejskiej oraz ciągów dla pieszych. Zamknięcie ul. Murzynowskiego jest spowodowane wykonaniem odcinków sieci cieplnej i gazowej oraz kanalizacji deszczowej. Prace mają potrwać około trzech tygodni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile osób mieszka w Olsztynie? GUS przedstawił dane z Narodowego Spisu Powszechnego

Źródło: Urząd Miasta Olsztyna

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Putin marzy o tym, by UE się rozpadła
Sonda
Czy lubisz podróżować tramwajem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE