Ełk: Awantura w markecie! Krewki klient nie chciał czekać, więc uderzył ochroniarza!

Sklep, zakupy, wózek
Autor: Pixabay W Ełku 38-letni mężczyzna uderzył pracownika ochrony jednego z marketów.

Kara dwóch lat pozbawienia wolności grozi 38-letniemu mężczyźnie, który groził, odepchnął i uderzył w twarz pracownika ochrony sklepu, bo ten poprosił go, aby chwilę poczekał, ponieważ w sklepie jest już maksymalna liczba klientów. Do incydentu doszło kilka dni temu w jednym z marketów w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie).

Do incydentu związanego z egzekwowaniem przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią doszło w minioną sobotę w jednym z ełckich marketów. Policjanci zostali wezwani przez pracowników sklepu do agresywnego klienta.

Pracownik ochrony powiedział policjantom, że poprosił klienta, który chciał wejść do środka, aby chwilę poczekał, gdyż w związku z wprowadzonymi obostrzeniami, w sklepie jest maksymalna liczba osób. Tak bardzo rozzłościło to 38-latka, że aż odepchnął ochroniarza, uderzył go w twarz! Mężczyzna nie szczędził też gróźb wobec pracownika.

Okazało się, że agresywny mężczyzna był pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. 38-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie i usłyszał już zarzuty. Teraz za groźby karalne oraz naruszenie nietykalności cielesnej pracownika ochrony w związku z podjętą przez niego interwencją na rzecz ochrony bezpieczeństwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szczytno: Dostał nożem w klatkę piersiową! Ranny sam zjawił się w szpitalu! Co tam się stało?

Super Raport 07.04 (Goście: Dariusz Joński - KO, Szymon Hołownia - Polska 2050) Sedno Sprawy: dr Artur Zaczyński
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE