Wypadek na obwodnicy Olsztyna

i

Autor: KMP Olsztyn Wypadek na obwodnicy Olsztyna w czwartek (9 lutego). Jedna osoba w szpitalu, ruch był utrudniony.

Niebezpiecznie na drogach

Groźny poranek na drogach Warmii i Mazur. Wypadek m.in na obwodnicy Olsztyna

2023-02-09 7:28

Niebezpieczny poranek na drogach woj. warmińsko-mazurskiego. W czwartek (9 lutego) rano doszło do dwóch groźnych zdarzeń na drodze. Stoi m.in. obwodnica Olsztyna. Informację o szczegółach i ewentualnych poszkodowanych w porannych wypadkach znajdziesz w dalszej części artykułu.

Uwaga, kierowcy! Utrudnienia na obwodnicy Olsztyna. Wypadki na drogach Warmii i Mazur

W czwartek (9 lutego) na drodze ekspresowej s16 w kierunku Mrągowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Informację przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie. Jedna osoba została ranna. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają około dwóch godzin.

To nie jedyne niebezpieczne zdarzenie drogowe, do jakiego doszło 9 lutego w woj. warmińsko-mazurskim. Na drodze S7 na węźle Olsztynek Zachód Samochód ciężarowy uderzył w bariery energochłonne i nastąpiły wycieki płynów. Trwa oczekiwanie na holownik, następnie brygada będzie sprzątać płyny. Zablokowany jest zjazd z S7 na S51, w kierunku Gdańska można przejechać. Na szczęście nikt nie zginął ani nie został ranny. W miejscu zdarzenia utrudnienia w ruchu mogą występować aż przez 6 godzin.

Aktualizacja godz. 8:50

GDDKiA w Olsztynie poinformowała o zakończeniu utrudnień na obwodnicy Olsztyna w miejscu, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe.

CZYTAJ TEŻ: Policjant po służbie złapał złodzieja. 26-latek uciekał z narkotykami w skarpecie

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Express Biedrzyckiej - Marcin Kierwiński krótko: Wygramy z Hołownią czy bez niego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany