Kina w Olsztynie. Helios i Multikino zamknięte, ale jedno kino będzie wkrótce otwarte!

2020-06-02 15:55 SCH
Kiedy otworzą kina w Olsztynie?
Autor: Pixabay Kiedy otworzą kina Helios i Multikino w Olsztynie?

6 czerwca wejdzie w życie kolejny etap znoszenia ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa. Od tego dnia, po trwającej ponad 2 miesiące przerwie, kina będą mogły ponownie otworzyć drzwi dla miłośników filmu. Miłośnicy kina w wielu miastach Polski czekali na tę wiadomość z utęsknieniem. Ale czy sale kinowe w Olsztynie na pewno wypełnią się widownią? Niekonicznie! Kiedy możemy spodziewać się otwarcia kin w Olsztynie?

Otwarcie kin w Olsztynie. Co i Multikinem?

Sieć Multikino, która w Olsztynie działa w Galerii Warmińskiej przy ul. Tuwima, zapowiada otwarcie kin, jednak niekoniecznie już od 6 czerwca. - Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz Wasz, kina sieci Multikino będą otwierane stopniowo w późniejszym terminie - czytamy w komunikacie. -  Obecnie przygotowujemy się na Wasze ponowne przyjęcie. Nasze prace obejmują m.in.: przygotowanie zaplecza sanitarnego, które umożliwi Wam przyjemny i bezproblemowy udział w premierach filmowych. O planowanej dacie otwarcia poszczególnych kin sieci Multikino, poinformujemy w kolejnych komunikatach.

Otwarcie kin w Olsztynie. Multikino zamknięte, a Helios?

Podobny komunikat, co Multikino wydało dzień później Helios. Ta sieć kin w Olsztynie mieści się w galerii Centrum Aura przy al. Piłsudskiego.

Kino Awangarda w Olsztynie będzie wkrótce otwarte. Znamy datę!

Wygląda na to, że kinomani w Olsztynie będą musieli jeszcze chwilę poczekać na powrót kinowych seansów. Niekoniecznie, ponieważ otwarcie zapowiedziało Kino Awangarda, mieszczące się przy ul. Jana Pawła II. Kino studyjne Awangarda ma zostać otwarte 12 czerwca (piątek). Repertuar nie jest jeszcze znany.

Zmarł Piotr Rocki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.