Horror na placu zabaw w Kętrzynie! 81-latka zraniła dziecko nożem! Zadziwiające okoliczności

2021-05-10 9:41 Konrad Marzec
Horror na placu zabaw w Kętrzynie! Zraniła dziecko nożem! Zadziwiające okoliczności
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Horror na placu zabaw w Kętrzynie! Zraniła dziecko nożem! Zadziwiające okoliczności / Zdjęcie poglądowe

Dantejskie sceny rozegrały się na terenie blokowisk w Kętrzynie (województwo warmińsko-mazurskie). 81-letnia kobieta zraniła nożem 10-letnie dziecko. Seniorka trafiła przed oblicze prokuratora, a ofiara została profilaktycznie przetransportowana do szpitala. Oficer prasowy KPP w Kętrzynie zdradziła nam szczegóły tego niefortunnego zdarzenia.

Horror na placu zabaw w Kętrzynie! Zraniła dziecko nożem

To nie był spokojny wieczór na terenie blokowisk przy ulicy Chrobrego w Kętrzynie (województwo warmińsko-mazurskie). Ok. godziny 18:30 miejscowi policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kobieta zraniła nożem swojego syna. Na miejsce udały się służby ratunkowe oraz stróże prawa. Funkcjonariusze ustalili tam co zaszło. Okoliczności były inne. 81-latka zwracała uwagę czterem chłopcom (10, 12, 12 i 15 lat), którzy grali w piłkę. Ci nie reagowali na polecenia seniorki. Zdenerwowana wzięła nóż i wyszła z mieszkania z zamiarem przedziurawienia piłki. 

Czytaj też: Zostawił w ciele pacjenta wielki kawałek noża! Lekarz z Kętrzyna odnalazł się w Płońsku, gdzie mógł doprowadzić do zgonu

- Między kobietą a 10-latkiem doszło do szarpaniny, w wyniku której ten drugi został draśnięty w ramie. Rana nie była poważna, ale zdecydowano profilaktycznie o przewiezieniu małoletniego do szpitala w Olsztynie. Niedługo później chłopiec został zwolniony do domu. Policjanci wyjaśniają tę sprawę, przesłuchani zostaną świadkowie - powiedziała naszemu portalowi asp. Ewelina Piaścik, oficer prasowy KPP w Kętrzynie.

Na ten moment nie wiadomo, w jakim kierunku pójdzie śledztwo. Istnieje możliwość, że całe zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako nieszczęśliwy wypadek. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Zaatakował policjantów nożem! Polała się krew
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE