Indykpol AZS Olsztyn

Autor: Grzegorz Czykwin/Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn we własnej hali grał ostatnio z Cuprum Lubin i wygrał 3:1

Indykpol AZS Olsztyn kontra najsłabsza drużyna ligi. Będą łatwe 3 punkty?

2019-12-07 7:40

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn podejmą na własnym boisku MKS Będzin. Drużyna ze Śląska jako jedyna nie zdobyła w tym sezonie ani jednego punktu. Czy uda jej się przerwać fatalną passę w hali Urania?

AZS niepokonany w Olsztynie

W tym sezonie akademicy grali przed własną publicznością cztery razy i zawsze wygrywali. Jednak ani razu nie rozstrzygnęli spotkania w trzech setach. Wydaje się, że przeciwko drużynie z Będzina nadarza się bardzo dobra okazja, aby zwyciężyć szybko i bez większych problemów. - Myślę, że możemy być zadowoleni ze startu sezonu, choć czujemy pewien niedosyt – przyznaje Mateusz Mika, przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn.

– W tabeli jest ciasno, a my mogliśmy zdobyć trochę więcej punktów. Czasu już nie cofniemy, a pozostało nam tylko patrzeć w przyszłość, aby zakończyć rundę z jak największym dorobkiem.

Mikołajki z siatkówką

Początek sobotniego meczu o godz. 17:30. MKS Będzin zajmuje ostatnie, czternaste miejsce w tabeli i ma 0 punktów. Indykpol AZS jest szósty z dorobkiem 18 "oczek". Mecz odbędzie się zgodnie z planem. Awaria oświetlenia w hali Urania, do której doszło podczas weekendowych zawodów teakwondo, została naprawiona.