Jedwabno: groził, że zabije sąsiadów! Rzucił się z nożem i rzucał szklankami!

2020-08-04 17:28 SCH
Nóż - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay W gminie Jedwabno 59-letni mężczyzna rzucił się z nożem na sąsiadów.

Karczemna awantura w jednym z domów wielorodzinnych w gminie Jedwabno (woj. warmińsko-mazurskie). Mężczyzna zaczepiał kobietę oraz jej znajomych. Gdy 59-latka nakazała odejść natarczywemu sąsiadowi, ten wyskoczył z nożem i rzucał szklankami w znajomych kobiety. Pijany 59-latek został zatrzymany przez policję.

Awantura sąsiadów w gminie Jedwabno

W sobotę (1 sierpnia) o godz. 15:45 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od 59-letniej mieszkanki gminy Jedwabno, która oświadczyła, że jej sąsiad wpadł w szał, awanturuje się i biega po podwórku z nożem.

Na miejsce interwencji pojechał patrol interwencyjny. Zajście miało miejsce na podwórku przed wielorodzinnym domem położonym w gminie Jedwabno. Zgłaszająca chciała spędzić czas ze swoimi znajomymi, ale pijany i natarczywy sąsiad nie chciał zostawić ich samych.

Gdy 59-latka zwróciła mu uwagę, mężczyzna wpadł w szał. Pobiegł po do swojego mieszkania i wybiegł z niego z nożem. Wymachując nim krzyczał, że zabije sąsiadów. Ponadto wyzywał sąsiadów, bił, a nawet zaczął rzucać w nich szklankami.

3 promile alkoholu u agresywnego sąsiada

Szczycieńscy policjanci zatrzymali agresywnego 59-latka. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Został przewieziony do policyjnej celi i tam spędził noc. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Prokuratura Rejonowa w Szczytnie na wniosek śledczych do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia, zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Ukradł wkrętarkę w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.