Jedwabno. W ogródku hodował konopie indyjskie!

2021-07-28 14:19
Jedwabno. Hodował w ogródku konopie indyjskie
Autor: wm.policja.gov.pl W gminie Jedwabno (woj. warmińsko-mazurskie) 30-letni mężczyzna hodował w ogródku konopie indyjskie.

Szczycieńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Jedwabno. Mężczyzna nieopodal swojego miejsca zamieszkania, stworzył sobie „ogródek”, w którym hodował… konopie indyjskie. Teraz za uprawę nielegalnych substancji 30-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

W poniedziałek (26 lipca) w godzinach porannych funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczością narkotykową szczycieńskiej komendy, prowadzili działania operacyjne na terenie gminy Jedwabno. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że pewien 30-latek na terenie jednego z kompleksów leśnych hoduje konopie indyjskie. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie przeszukania zajmowanych przez 30-latka pomieszczeń ujawnili oni nielegalne substancje. Szczycieńscy kryminalni w tzw. „młodniku” zabezpieczyli 10 krzewów konopi indyjskiej. Natomiast waga zabezpieczonego, wytworzonego przez 30-latka suszu roślinnego, wyniosła blisko 250 gramów. „Ogrodnik” został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz za uprawę nielegalnych substancji odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mężczyzna spadł ze skarpy do jeziora! Był pod wpływem narkotyków

Jedwabno. Hodował w ogródku konopie indyjskie
Autor: wm.policja.gov.pl W gminie Jedwabno (woj. warmińsko-mazurskie) 30-letni mężczyzna hodował w ogródku konopie indyjskie.
Narkotyki przesyłał kurierem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE