Mężczyzna spadł ze skarpy do jeziora! Był pod wpływem narkotyków

2021-07-28 11:50
Mężczyzna spadł ze skarpy do jeziora
Autor: wm.policja.gov.pl W Iławie mężczyzna spadł ze skarpy do Jezioraka. Był pod wpływem narkotyków. Zdj. ilustracyjne.

W Iławie (woj. warmińsko-mazurskie) 31-letni mężczyzna spadł ze skarpy prosto do wody Jezioraka. Na szczęście, został on wyciągnięty z jeziora przez świadków. Interweniujący policjanci ustalili, że 31-latek w chwili zdarzenia był pod wpływem narkotyków. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków.

Oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o topiącym się mężczyźnie w Jezioraku. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze. Na szczęście okazało się, że mężczyzna został już wyciągnięty z wody przez świadków i po udzieleniu pierwszej pomocy odzyskał świadomość. Policjanci ustalili, że 31-latek wspólnie z rodziną i znajomymi szedł nad jezioro. W pewnym momencie spadł ze skarpy bezpośrednio do wody. - Dzięki szybkiej reakcji świadków mężczyzna został wyciągnięty z jeziora. Jak się okazało posiadał przy sobie prawie kilka gramów suszu roślinnego, który po zbadaniu narkotestem okazał się marihuaną - relacjonuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Mieszkaniec powiatu nowomiejskiego przyznał się, że zanim poszedł nad wodę, palił marihuanę. Policjanci zatrzymali 31-latka i osadzili w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Elbląg. Ojciec odpowie za śmierć córki. 15-latka zginęła na kuligu

Koszmarny skok do wody! WOPR ostro o zachowaniu nastolatków: „zapomnieli zabrać ze sobą nad wodę „mózg”