Kętrzyn: Cudem uniknęła śmierci! Ominęła betonowy słup o centymetry!

2019-12-03 13:55 SCH
Słup energetyczny
Autor: josstyk / CC0 / pixabay.com

Pierwszy śnieg na drogach i coraz więcej wypadków. O dużym szczęściu może mówić 58-letnia kobieta jadąca w poniedziałek trasą Kętrzyn - Wilkowo. Po tym jak jej osobowy fiat dachował, kobieta mogła skończyć tragicznie.

W poniedziałek (2 grudnia) tuż przed godz. 19 doszło do wypadku na trasie Kętrzyn - Wilkowo. 58 - letnia kobieta jadąca samochodem osobowym marki Fiat Doblo straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z jezdni i dachowała. Z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona karetką do szpitala.

58-latka może mówić o dużym szczęściu, ponieważ dachujący samochód wylądował tuż obok słupa energetycznego. Na miejscu pracowali strażacy z Kętrzyna i Wilkowa, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Droga przez pewien czas była nieprzejezdna.

Kierowcy muszą o tym pamiętać! Od 5 grudnia jazda na suwak i korytarz życia będą obowiązkowe. Mówi Paweł Grześ z rzeszowskiej drogówki:

Również w poniedziałek doszło do wypadku na skrzyżowaniu obwodnicy Olecka z drogą wojewódzką nr 655. Tuż przed godz. 19:00, kierująca samochodem osobowym marki Kia, jadąc z Olecka w kierunku Giżycka, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej osobowym Fiatem, jadącej obwodnicą od strony Ełku w kierunku Gołdapi. Pojazdami w sumie podróżowały 3 osoby. Kierująca Kią w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala w Ełku. Również kierująca Fiatem i jej pasażer zostali przewiezieni na badania do szpitali.