Kiedy wrócą wesela w warmińsko-mazurskim? Luzowanie obostrzeń

Wesela
Autor: Pixabay Luzowanie obostrzeń. Kiedy wrócą wesela w warmińsko-mazurskim?

Luzowanie obostrzeń. Kiedy wrócą wesela w warmińsko-mazurskim? W środę, 28 kwietnia, rząd ma podjąć decyzję w tej sprawie podczas konferencji prasowej na temat nowych obostrzeń, związanych z epidemią koronawirusa w Polsce. Wiele wskazuje na to, że dojdzie do luzowania obostrzeń. Czy wśród luzowania obostrzeń będzie otwarcie branży weselnej? Od kiedy wrócą wesela w warmińsko-mazurskim?

Kiedy wrócą wesela w warmińsko-mazurskim? Luzowanie obostrzeń

Czy w Polsce dojdzie do regionalizacji obostrzeń? Wszystko na to wskazuje. Takie decyzje mają zapaść podczas konferencji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, w środę, 28 kwietnia. Rząd podejmie decyzje w sprawie restrykcji związanych z epidemią koronawirusa w Polsce.

Jakie będą decyzje rządu dotyczące woj. warmińsko-mazurskiego? Nasz region w lockdownie pozostaje od 27 lutego. Zamknięta jest m.in. branża wesela. Czy wesela na Warmii i Mazurach będą mogły się wkrótce odbywać? Kiedy wrócą wesela w warmińsko-mazurskim?

Podczas środowej konferencji Adam Niedzielski zapowiedział, że wesela będą mogły być organizowane. Imprezy okolicznościowe na zewnątrz – możliwość zorganizowania m.in. wesela i komunii będą mogły być realizowane, ale w limicie do 25 osób w ścisłym reżimie sanitarnym – m.in. zachowany bezpieczny dystans między stolikami oraz limit osób na stolik (regulacje takie same jak w przypadku gastronomii zewnętrznej)

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kiedy otwarcie galerii w warmińsko-mazurskim? Luzowanie obostrzeń

Politycy zachęcają do szczepień i apelują do Brauna i Korwin-Mikkego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE