Koronawirus, 4 sierpnia. Ile zakażeń w warmińsko-mazurskim?

2021-08-04 10:34
Koronawirus, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK Koronawirus

Najnowsze dane o epidemii koronawirusa na Warmii i Mazurach. W środę, 4 sierpnia o godz. 10:30 poznamy najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia, dotyczący liczby zakażeń we wszystkich województwach. Od kilku tygodni coraz bardziej realne jest pojawienie się IV fali pandemii koronawirusa. Spekuluje się o nagłym wzroście zakażeń i powrocie obostrzeń oraz zakazów. Sprawdź szczegóły raportu Ministerstwa Zdrowia!

Koronawirus. Raport Ministerstwa Zdrowia, 4 sierpnia. Ile jest zakażeń w warmińsko-mazurskim?

Nowe zakażenia koronawirusem na Warmii i Mazurach. Codziennie, o godz. 10:30, Ministerstwo Zdrowia, publikuje raport z liczbą nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, z podziałem na województwa. W ostatnim czasie w woj. warmińsko-mazurskim odnotowuje się zaledwie pojedyncze przypadki zakażenia COVID-19, jednak coraz bardziej prawdopodobny jest duży wzrost nowych zakażeń i IV fala pandemii jesienią. Jak będzie dziś? Najnowsze wyniki raportu przekażemy, jak tylko resort zdrowia opublikuje aktualne dane.

W środę, 4 sierpnia, Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że mamy 164 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (29), małopolskiego (27), lubelskiego (12), podlaskiego (11), śląskiego (11), kujawsko-pomorskiego (10), łódzkiego (9), podkarpackiego (9), pomorskiego (9), dolnośląskiego (7), wielkopolskiego (7), zachodniopomorskiego (7), opolskiego (3), świętokrzyskiego (2), warmińsko-mazurskiego (2), lubuskiego (1).

8 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną. Z powodu COVID-19 nie zmarła żadna osoba, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 4 osoby. Liczba zakażonych koronawirusem od początku epidemii to 2 883 448 przypadków. Zmarło 75 269 osób.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poszukiwania zaginionego 73-latka. Spędził dwie doby w lesie!

koronawirus szczepienia wykres 4.08.2021
Autor: GRAFIKA SE Jerzy Frątczak
Czy politycy powinni dostać podwyżki? Zdania Polaków podzielone
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE