Koronawirus. 11 czerwca. Ponad 300 nowych przypadków w Polsce. Ile zakażeń w warmińsko-mazurskim?

Koronawirus, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK Koronawirus

Najnowsze dane o epidemii koronawirusa na Warmii i Mazurach. W piątek, 11 czerwca o godz. 10:30 poznaliśmy najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia, dotyczący liczby zakażeń we wszystkich województwach. W ostatnich tygodniach znacząco spadła liczba nowych zakażeń w kraju i regionie, w porównaniu do ostatnich tygodni. Jak jest dziś? Sprawdź szczegóły raportu Ministerstwa Zdrowia!

Koronawirus. Ile jest zakażeń w warmińsko-mazurskim? Raport z 11 czerwca

Nowe zakażenia koronawirusem na Warmii i Mazurach. Codziennie, o godz. 10:30, Ministerstwo Zdrowia, publikuje raport z liczbą nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, z podziałem na województwa. Najnowsze wyniki raportu przekażemy, jak tylko resort zdrowia opublikuje aktualne dane.

W piątek, 11 czerwca, Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że mamy 341 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (54), śląskiego (36), wielkopolskiego (33), lubelskiego (30), dolnośląskiego (29), łódzkiego (29), małopolskiego (26), pomorskiego (19), podkarpackiego (17), zachodniopomorskiego (15), kujawsko-pomorskiego (13), podlaskiego (9), warmińsko-mazurskiego (9), opolskiego (5), świętokrzyskiego (5) i lubuskiego (4). 8 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarło 19 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 49 osób. Liczba zakażonych koronawirusem od początku epidemii to 2 877 007 przypadków. Zmarło 74 515 pacjentów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: W Olsztynie ruszył mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19

koronawirus w Polsce szczepienia 11 6 2021
Autor: GRAFIKA SE Maciej Turowicz
Sedno Sprawy - Julia Pitera
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE