Koronawirus w Polsce. Bez nowych zakażeń na Warmii i Mazurach. Czy zagrożenie jest opanowane?

2020-07-08 11:50 SCH
Badanie na koronawirusa
Autor: Shutterstock

Koronawirus w Polsce. Środa (8 lipca) to kolejny dzień dobrych wiadomości z Warmii i Mazur. Ministerstwo Zdrowia w najnowszym raporcie nie stwierdziło nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Co więcej, rośnie liczba ozdrowieńców! Sprawdź szczegóły w najnowszym raporcie!

Koronawirus na Warmii i Mazurach [NOWE DANE]

Takiego dnia na Warmii i Mazruach dawno nie bylo. Ministerstwo Zdrowia w raporcie ze środy (8 lipca) nie potwierdziło żadnego nowego przypadku zakażenia koronawirusem w woj. warmińsko-mazurskim. Oznacza to, że liczba zachorowań zatrzymała się na 275 przypadkach. Najwięcej jest ich w powiecie iławskim (40).

To nie koniec dobrych informacji. Rośnie liczba ozdrowieńców. Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki poinformował o trzech osobach, które zostały wyleczone z koronawirusa. Wszystkie są z powiatu ełckiego. To dwie kobiety i mężczyzna. W sumie na Warmii i Mazurach jest już 186 ozdrowieńców. Od początku epidemii zmarła jedna osoba. Tymczasem w całej Polsce na koronawirusa zachorowało w sumie już 36689 osób, a 1542 pacjentów zmarło.

TOP 10 najlepszych polskich utworów z 2020 roku, które warto posłuchać!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.