Koronawirus w Polsce. Coraz więcej zakażeń w jednym z największych miast Warmii i Mazur!

2020-07-11 11:05 SCH
Szpital zakaźny w Ostródzie
Autor: PAWEŁ KICOWSKI/SUPER EXPRESS Szpital zakaźny w Ostródzie

Koronawirus w Polsce. Najnowszy raport dotyczący epidemii na Warmii i Mazurach. W sobotę (11 lipca) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o wzroście zachorowań na COVID-19 w woj. warmińsko-mazurskim. Mamy 2 nowe przypadki zakażenia w naszym regionie. Kim są pacjenci? Ile osób w województwie zachorowało i wyleczyło się z koronawirusa? Sprawdź!

Koronawirus na Warmii i Mazurach [AKTUALNE DANE]

Wzrost zachorowań na koronawirusa na Warmii i Mazurach. Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę (11 lipca) o dwóch nowych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Kim są pacjenci?

To chłopiec z powiatu ełckiego i młoda kobieta z Elbląga. Niepokoić może nagły wzrost zachorowań w Elblągu, drugim największym mieście w woj. warmińsko-mazurskim. Najwięcej zakażonych wciąż jest jednak w powiecie iławskim (40). W sumie już 282 osoby z Warmii i Mazur zachorowały na COVID-19.

Jest też kolejny ozdrowieniec. To starszy mężczyzna z Olsztyna, który przebywał w szpitalu w Ostródzie. Już 195 pacjentów z woj. warmińsko-mazurskiego wygrało walkę z koronawirusem. Od początku epidemii w naszym regionie zmarła jedna osoba.

Tymczasem w całej Polsce na COVID-19 zachorowało 37521 osób, a 1568 pacjentów zmarło.

Syn Zenka Martyniuka stanął przed sądem za narkotyki! Zapadł wyrok: 5 miesięcy prac społecznych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.