Koronawirus w warmińsko-mazurskim. 3 nowe przypadki w poniedziałek, kim są pacjenci?

2020-03-24 7:21 SCH
koronawirus
Autor: pixabay.pl

Sprawdź najnowszy raport dotyczący koronawirusa w woj. warmińsko-mazurskim. W poniedziałek (23 marca) pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 miały 3 osoby z naszego regionu. W sumie na Warmii i Mazurach jest już 25 zakażonych pacjentów.

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Kim są pacjenci?

W poniedziałkowy wieczór potwierdzono 3 nowe przypadki koronawirusa w woj. warmińsko-mazurskim. Wszyscy chorzy to mężczyźni. Jeden z nich to starsza osoba z powiatu elbląskiego. Pacjent jest w stanie dobrym. Nie przebywał za granicą w ostatnim czasie.

Wykryto też pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie piskim. To starszy mężczyzna, który wrócił niedawno z Anglii. Jego stan zdrowia lekarze określają jako "średni". Ostatni z pacjentów to młody mężczyzna z powiatu ostródzkiego. Wrócił niedawno z Francji, a jego stan jest dobry.

ZOBACZ WIĘCEJ: Jak można zarazić się koronawirusem z Chin?

Koronawirus - relacja

Jeśli chodzi o 25 zakażonych pacjentów z Warmii i Mazur, niemal połowa zachorowań przypada na dwa powiaty: olsztyński i elbląski. Szczegóły poniżej.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi koronawirusa w Polsce i na świecie. Zajrzyj do naszej RELACJI.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Koronawirus. Posłuchaj o prawach pracownika w obliczu pandemii. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Szyją maseczki dla szpitala w Żywcu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.