Koronawirus zdominował marzec w Olsztynie. Działo się jednak dużo więcej! [QUIZ]

2020-04-04 17:00 SCH
Marzec w Olsztynie - quiz
Autor: SCH Quiz dotyczący najważniejszych wydarzeń marca w Olsztynie

Od kilku tygodni cała Polska, w tym także Olsztyn oraz całe woj. warmińsko-mazurskie szczególną uwagę zwraca na kolejne wiadomości dotyczące koronawirusa. Epidemia SARS-CoV-2 zdominowała również comiesięczny quiz o najważniejszych wydarzeniach w Olsztynie. W stolicy Warmii i Mazur sporo działo się jednak już przed wybuchem groźnej choroby.

W marcu najwięcej informacji dotyczyło koronawirusa: kolejnych przypadków zachorowań, ofiar śmiertelnych, obostrzeń rządu oraz prognoz ekspertów, co do tego, kiedy możemy spodziewać się zwalczenia pandemii.

Nie inaczej było w Olsztynie, jednak zanim miasto opustoszało, a ludzie dla swojego bezpieczeństwa zostali w domach, w stolicy woj. warmińsko-mazurskiego działo się naprawdę sporo. Zapadły kolejne ważne decyzje co do przyszłości prezydenta Piotra Grzymowicza.

Na pierwszoligowe boiska powrócili piłkarze Stomilu Olsztyn, ale szybko musieli zaprzestać grania i treningów, podobnie jak siatkarze Indykpolu AZS, którzy zakończyli sezon przez epidemię koronawirusa.

Przegląd wydarzeń marca w Olsztynie. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z siedmiu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Jeśli śledzisz, co dzieje się w Olsztynie, musisz mieć 7/7! Powodzenia!

Zniszczył szlaban w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.