Trener Indykpolu AZS Olsztyn o końcu sezonu: "Zgadzam się w 100 proc." Co z Danielem Castellanim?

2020-03-31 11:53 SCH
Indykpol AZS Olsztyn
Autor: Grzegorz Czykwin/Indykpol AZS Olsztyn Kibice chcą pozostania trenera Daniela Castellaniego w olsztyńskim klubie.

- Ciężko byłoby poczekać kilka tygodni lub miesięcy, gdy nie wiemy, czy będziemy mogli zagrać. Tutaj liczy się przede wszystkim nasze zdrowie. Dopiero gdy o nie się zatroszczymy,będziemy mogli myśleć o przyszłości - powiedział Daniel Castellani dla mediów Indykpolu AZS Olsztyn. Czy argentyński trener będzie prowadził akademików w kolejnym sezonie?

Czy Daniel Castellani zostanie w Olsztynie?

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zakończyli sezon na 8. miejscu. To decyzja władz PlusLigi, które postanowiły przedwcześnie zakończyć rozgrywki. Jak takie rozwiązanie ocenia Daniel Castellani, trener akademików? - Zgadzam się z nią w 100 proc. - mówi Argentyńczyk. Czy znany szkoleniowiec będzie pracować w Olsztynie w sezonie 2020/2021? - Ciężko jest teraz mówić o przyszłości. Rozmawiam z prezesem [Tomaszem Jankowskim - red.] na ten temat, robimy co możemy, lecz w obecnej sytuacji jakiekolwiek planowanie jest bardzo ciężkie.

Daniel Castellani w Olsztynie [BILANS]

Daniel Castellani rozpoczął pracę w Indykpolu AZS Olsztyn w styczniu tego roku. Pod jego wodzą akademicy wygrali 3 mecze, a przegrali 4 i przesunęli się na 8. miejsce w tabeli PlusLigi, które dawało awans do fazy play-off. Ta nie doszła jednak do skutku, w związku z przedwczesnym zakończeniem sezonu z powodu epidemii koronawirusa w Polsce.

Daniel Castellani
Autor: Indykpol AZS Olsztyn Daniel Castellani podczas ostatniego meczu sezonu Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn.
KoronawirusRaport: Szczecin 31.03

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.