Kiedyś to było... Podczas epidemii koronawirusa Indykpol AZS Olsztyn wspomina awans do elity [ZOBACZ WIDEO]

2020-03-29 14:55 SCH
Indykpol AZS Olsztyn
Autor: Indykpol AZS Olsztyn Indykpol AZS Olsztyn wspomina czasy awansu do siatkarskiej elity. Na zdjęciu Maciej Dobrowolski.

W dobie epidemii koronawirusa w Polsce, wiele sportowych mediów, a także klubów, wspomina w mediach społecznościowych najpiękniejsze momenty ze swojej historii. Pamiętne mecze zastępują to, czym żyliby kibice dzisiaj, gdyby nie zakaz organizowania imprez masowych. Indykpol AZS Olsztyn przypomniał swoim fanom o tym, jak w 1999 roku awansował do siatkarskiej elity.

AZS Olsztyn i Skra Bełchatów poza krajową czołówką w siatkówce? Dziś wydawałoby się to niemożliwe, jednak w sezonie 1998/1999 obie ekipy znajdowały się na zapleczu elity.

AZS i Skra toczyły bój o możliwość gry z najlepszymi. Po bardzo zaciętej rywalizacji to akademicy, grający jeszcze swoje spotkania w Kortowie, byli górą i wywalczyli awans. W grze do 3 zwycięstw triumfowali 3:2. Takim samym wynikiem zakończył się decydujący mecz. Poniżej jego decydujący set:

Bieżący sezon PlusLigi siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zakończyli na 8. miejscu, po tym jak władze rozgrywek zdecydowały się przedwcześnie zakończyć sezon z powodu epidemii koronawirusa w Polsce.

Koronawirus Ostróda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.