Gessler przegrała z paczkomatem

Magda Gessler robiła tu "Kuchenne rewolucje". Teraz stoi tu paczkomat [Zdjęcia]

2022-11-28 12:47

Czasami nawet Magda Gessler nie daje rady. Na mapie Polski jest coraz więcej miejsc, gdzie "Kuchenne rewolucje" wprowadzone przez popularną restauratorkę, nie zdały egzaminu. Tak było chociażby w przypadku restauracji na Osiedlu Generałów w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie). Kiedyś była tu pizzeria "Calabria". Lokal zmienił nazwę na "Rumiane Bistro". Teraz stoi tu... paczkomat.

Ryba zamiast pizzy. "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler w Olsztynie

"Calabria" była lokalem dobrze znanym na mapie Olsztyna. Mieszcząca się na Osiedlu Generałów pizzeria funkcjonowała od 2010 r. Początkowo właściciele nie mogli narzekać na brak klientów. Problemy zaczęły się podczas pandemii COVID-19. Lockdown, zamknięte lokale, a co za tym idzie - brak klientów, mocno dotknął wielu restauratorów.

"Calabrię" miała uratować Magda Gessler. Znana restauratorka odwiedziła Olsztyn na początku 2022 r. i zdecydowała się przeprowadzić "Kuchenne rewolucje" w pizzerii. Zmiany były drastyczne. Pizzeria stała się historią, a lokal zmienił nazwę na "Rumiane Bistro". Włoski specjał pozostał w menu, ale restauracja skupiła się na daniach rybnych. I choć "Kuchenne rewolucje" są programem uwielbianym, nie wszyscy dobrze przyjęli zmiany w lokalu na Osiedlu Generałów. Klientom nie przeszkadzało nowe menu, ale - ich zdaniem - horrendalne ceny dań.

"Rumiane Bistro" w Olsztynie zbankrutowało. Nie pomogły "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler

30 lipca 2022 r. za pośrednictwem mediów społecznościowych gospodarze restauracji poinformowali, że "Rumiane Bistro" przestaje istnieć. Powodem było bankructwo. - To będzie nasz ostatni post jaki piszemy. Chcemy się z państwem pożegnać i podziękować za wspaniałe wspólne 12 lat. Z przykrością informujemy że zbankrutowaliśmy, kończymy działalność z dużym zadłużeniem, moją ciężką chorobą wywołaną przewlekłym stresem, z mnóstwem zobowiązań, z podwójna ratą kredytu, brakiem możliwości zakupu opału na okres zimowy, po prostu nas nie będzie stać - czytamy we wpisie na Facebooku. Słowa właścicieli potwierdzały kolejne wpisy, oferujące sprzedaż sprzętu, przydatnego do funkcjonowania restauracji.

Na Osiedlu Generałów nie zjesz już ryby. Możesz odebrać paczkę

Teraz w miejscu "Rumianego Bistro" lub - jak kto woli - "Calabrii", stoi paczkomat. Mieszkańcy Osiedla Generałów w Olsztynie chcą zjeść dobrą pizzę lub rybę, muszą poszukać innego miejsca. Mogą natomiast odebrać paczkę. W poniższej galerii znajdziecie zdjęcia paczkomatu, który zajął miejsce restauracji biorącej udział w "Kuchennych rewolucjach".

Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?
15 złotych za pączka od Gessler! Polacy ostro: "OSZALAŁA" | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają