Makabryczne odkrycie po pożarze altanki w Ełku. W środku zwęglone ciało mężczyzny!

2021-01-18 9:24 sch
policja
Autor: KMP Gdańsk

W niedzielę (17 stycznia) rano w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) wybuchł pożar altanki. Służby znalazły w środku zwęglone ciało mężczyzny. Był to 62-letni mężczyzna, który pomieszkiwał tam od pewnego czasu. Prawdopodobnie 62-latek dogrzewał się w nocy i dzięki temu mogło dojść do zaprószenia ognia.

Siarczyste mrozy nad Polską. W najtrudniejszej sytuacji są bezdomni, którzy bardzo często nie mają gdzie ukryć się przed mrozem. Bardzo często za schronienie służą im pustostany lub altanki. Tak było w przypadku 62-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono po pożarze altanki w Ełku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Mróz w warmińsko-mazurskim! "Bestia ze Wschodu" pokazała wielką siłę! Rekord zimna w Gołdapi

Pożar wybuchł w niedzielę (17 stycznia) rano na jednej z działek. Po ugaszeniu ognia okazało się, że w środku jest zwęglone ciało mężczyzny. Ofiara to 62-latek, który pomieszkiwał tam od pewnego czasu. Prawdopodobnie mężczyzna dogrzewał się w nocy i mogło dojść do zaprószenia ognia. Policja teraz okoliczności tragedii i przypomina, aby podczas siarczystych mrozów pamiętać o tych, którzy nie mają dachu nad głową.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Ogromny pożar hotelu w Augustowie. Kłęby dymu było widać z daleka