Makabryczny wypadek 20-latka pod Bartoszycami! Wypadł z volkswagena, znaleźli go w rowie [ZDJĘCIA]

i

Autor: KPP w Bartoszycach 20-latek został poważnie ranny w czasie wypadku pod Bartoszycami. W czasie zdarzenia wypadł z volkswagena

20-latek wypadł z volkswagena razem z silnikiem! Makabryczny wypadek pod Bartoszycami [ZDJĘCIA]

2022-06-07 21:59

20-latek został poważnie ranny w czasie wypadku pod Bartoszycami. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 czerwca, po godz. 18, na trasie Wozławki-Lidzbark Warmiński. Mężczyzna jechał volkswagenem bora prostym odcinkiem drogi, gdy stracił panowanie nad autem i uderzył w kilka przydrożnych drzew, po czym wypadł z samochodu. Obok pojazdu znaleziono też silnik.

Makabryczny wypadek 20-latka pod Bartoszycami! Wypadł z volkswagena, znaleźli go w rowie

Prowadzący volkswagena bora 20-latek wypadł z auta w czasie potwornego wypadku pod Bartoszycami. Wszystko działo się na trasie Wozławki-Lidzbark Warmiński w poniedziałek, 6 czerwca, po godz. 18. Poszkodowany podróżował prostym odcinkiem drogi, gdy stracił panowanie nad autem - informuje wstępnie Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach. Volkswagen wypadł z jedni i uderzył w kilka przydrożnych drzew, a w czasie zdarzenia z pojazdu wypadł zarówno 20-latek, jak i silnik samochodu, który wylądował w zaroślach. Leżącego w rowie poszkodowanego zauważył przejeżdżający tamtędy kierowca, który wezwał na miejsce służby ratownicze. Mimo że z uwagi na poważne obrażenia ciała od 20-latka nie można było przebadać alkomatem, było od niego wyraźnie czuć alkohol - po przewiezieniu do szpitala została mu natomiast pobrana krew. Na mieszkańcu gminy Bisztynek ciążył też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Dalsza część tekstu pod galerią z wypadku pod Bartoszycami.

- Kryminalni wykonali oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków. Zabezpieczyli wrak auta i jego silnik na parkingu strzeżonym. Dochodzenie w tej sprawie ma na celu ustalenie wszelkich okoliczności tego zdarzenia - informuje policja w Bartoszycach.

Czytaj też: Rodzice dowiedzieli się o brutalnym pobiciu syna z internetu: "Chciałem ich pozabijać" [UWAGA TVN]

Czytaj też: Te ulice są zmorą pieszych! Gdzie jest najwięcej wypadków w Olsztynie?

Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Kierowca BMW przejechał policjantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE