Kino

i

Autor: Pexels W Halloween kina w całej Polsce pokażą maratony horrorów.

Kina szykują wieczór grozy

Maratony horrorów w Olsztynie z okazji Halloween. W repertuarze m.in. polski horror o zombie

2022-10-13 10:24

Halloween coraz bliżej. Na to święto czekają nie tylko dzieci, ale również miłośnicy kina. Zwykle w halloween największe kina w Polsce oferują widzom maraton horrorów. Tak też będzie i w tym roku. W Olsztynie maraton halloween odbędzie się w kinie Helios oraz w Multikinie. Kiedy jest maraton horrorów w Olsztynie i jakie filmy znalazły się w repertuarze? Dowiesz się tego, czytając dalszą część naszego artykułu.

Kiedy jest maraton horrorów w Olsztynie z okazji Halloween?

Zbliżające się Halloween to nie tylko święto dzieciaków, czekających na oryginalne przebrania i popularną zabawę "cukierek albo psikus". To także dzień, na który czekają miłośnicy kina, a szczególnie ci, którzy uwielbiają w kinie się bać. Halloween to czas, w którym do kin wchodzi rocznie lub nawet kilkanaście horrorów. Kina doskonale zdają sobie sprawę, jak wielu miłośników horrorów odwiedza kina, dlatego jak co roku w całej Polsce odbędą się maratony horrorów. Nie inaczej będzie w Olsztynie.

Maraton horrorów w Olsztynie. Helios zaprasza 28 i 31 października

Kto w Olsztynie będzie chciał wybrać się na maraton horrorów, ten będzie mieć do wyboru dwa największe kina w Olsztynie, czyli Helios i Multikino.  Kino Helios w Olsztynie, mieszące się w galerii handlowej Aura, przygotowało podwójną dawkę grozy dla swoich widzów. Maratony horrorów odbędą się w dwóch terminach: w piątek (28 października) i w poniedziałek (31 października). Start o godz. 23. Widzowie będą mieli do wyboru dwa zestawy. W pierwszym znajdą się aż cztery seanse przedpremierowe! Chodzi o filmy: "Egzorcyzmy siostry Ann" ; "Smakosz odrodzenie" ; "Larwy" i "Nie patrz w dół". Z kolei drugi zestaw zawiera m.in. polski horror o zombie "Apokawixa", a także trzy przedpremiery: "Opętana" ; "Goście" oraz "Siedlisko zła". Na wydarzenie trwa sprzedaż biletów.

Olsztyn. Maraton horrorów w Multikinie 28 października

Maraton horrorów ma w swojej ofercie również Multikino, mieszczące się w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Start 28 października o godz. 22. W repertuarze kontynuacja kultowej "Sieroty", czyli film "Sierota. Narodziny zła", a także "Opętana" ; "Goście" i "Urbex".

Sonda
Lubisz oglądać horrory?
Oliwia Bieniuk szokuje na premierze filmu o zmarłej mamie. Wygląda jak Ania Przybylska