Młyńsko. Wypadek szkolnego autobusu! Utrudnienia na drodze krajowej 53

i

Autor: Shutterstock Młyńsko. Wypadek szkolnego autobusu! Utrudnienia na drodze krajowej 53. Zdj. ilustracyjne.

Zderzenie z osobówką

Młyńsko. Wypadek szkolnego autobusu! Utrudnienia na drodze krajowej 53

Wypadek szkolnego autobusu w miejscowości Młyńsko (woj. warmińsko-mazurskie). Na drodze krajowej nr 53 doszło do zderzenia z osobową toyotą. Jedna osoba została ranna. Na odcinku między Szczytnem a Rozogami droga jest zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

W miejscowości Młyńsko na trasie krajowej nr 53 między Szczytnem, a Rozogami autobus szkolny zderzył się z osobową toyotą. Kierowca toyoty jest transportowany do szpitala. W autobusie na szczęście nie było dzieci, ponieważ kierowca dopiero po nie jechał. Do zderzenia autobusu szkolnego z samochodem osobowym doszło tuz po godz. 7 rano. Droga jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać około 2 godziny, na miejscu pracują policjanci.

Oficer prasowa policji w Szczytnie Agata Stefaniak powiedziała PAP, że ze wstępnych ustaleń wynika, że toyota zjechała nagle na pas ruchu autobusu. Oba pojazdy zderzyły się. - Kierowca auta osobowego jest właśnie transportowany do szpitala - powiedziała policjantka. Na szczęście autobus szkolny nie miał pasażerów. Kierowca jechał sam, aby zabrać dzieci z okolicznych wsi do szkoły. Kierowcy autobusu nic się nie stało.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pirat drogowy potrącił 13-latka. Groził, że go "z***e". Pomylił ulicę z torem wyścigowym

Rowerzysta upadł tuż przed autobusem
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają