Morderstwo w Olsztynie. Kim był mężczyzna znaleziony na Nagórkach? [NOWE FAKTY]

2021-01-05 11:39
Ul. Synów Pułku w Olsztynie
Autor: Google Street View Przy ul. Synów Pułku znaleziono ciało młodego mężczyzny.

Nowe fakty ws. morderstwa, do którego doszło w Olsztynie. Pod koniec ubiegłego roku na ul. Synów Pułku na osiedlu Nagórki znaleziono ciało młodego mężczyzny. Wyniki sekcji zwłok pozwoliły stwierdzić, że doszło do morderstwa. Znana jest też tożsamość ofiary.

Zabójstwo w Olsztynie. Zwłoki na osiedlu Nagórki

Przypomnijmy, że 30 grudnia przy ul. Synów Pułku w Olsztynie, przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki młodego mężczyzny. Sekcja zwłok pozwoliła ustalić, że ofiara została zamordowana.

- W wyniku przeprowadzonych czynności procesowych, w tym sekcji zwłok, udało się ustalić, że 33-letni mężczyzna zmarł w wyniku uderzenia w głowę. Obrażenia wskazują na działanie osób trzecich. Udało się też ustalić tożsamość ofiary - powiedział Daniel Brodowski z prokuratury rejonowej Olsztyn-Południe.

ZOBACZ: Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Kim była ofiara zbrodni na Nagórkach?

Ustalono również tożsamość ofiary. Jak informuje "Twój Kurier Olsztyński" to 33-letni Rafał N. Prawdopodobnie został śmiertelnie pobity przez kilka osób. Istnieje podejrzenie, że zakrapiana impreza mogła mieć dramatyczny finał, a Rafał N. konał w męczarniach przez kilkadziesiąt minut.

Kilka miesięcy temu mieszkańców Olsztyna poruszyła inna zbrodnia. Zadźgany nożem został 27-letni Filip. Do tragedii doszło przy ul. Krasickiego. Mężczyzna zmarł po kilku dniach walki o życie w szpitalu.

CZYTAJ WIĘCEJ: "Morderca odebrał mi synka". Zadźgał Filipa nożem, bo chciał się wyżyć? [ZDJĘCIA]

Sedno Sprawy - Paweł Szefernaker
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE