Nie żyje 32-latek, którego poszukiwano na Jeziorze Ełckim

i

Autor: KPP Ełk, Krzysztof Chojnacki/East News Nie żyje 32-latek, którego poszukiwano na Jeziorze Ełckim

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii

Na Jeziorze Ełckim znaleziono pusty ponton, rozpoczęły się poszukiwania. Ich finał jest tragiczny...

2022-11-25 17:37

Tragiczny finał poszukiwań na Jeziorze Ełckim na Mazurach. Nurkowie odnaleźli ciało 32-letniego mężczyzny, do którego należał dryfujący ponton, na który trafiono w miniony czwartek (24 listopada). Jak się okazało, rodzina nie miała z mężczyzną kontaktu od wtorku. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii.

Jak pisaliśmy, poszukiwania mężczyzny prowadzono na jeziorze od czwartku. Wszczęto je po tym, jak na wodzie został znaleziony dryfujący ponton, najprawdopodobniej należący do 32-letniego mieszkańca Ełku. Zaginiony nie był widziany przez bliskich od wtorku i od tego czasu nie nawiązał z nimi kontaktu.

Pierwszego dnia poszukiwania trzeba było przerwać z uwagi na warunki atmosferyczne i mrok, ale od rana zostały wznowione.

"W piątek strażacy z Giżycka za pomocą sonaru namierzyli obiekt pod wodą. Po południu nurkowie odnaleźli i wydobyli na powierzchnię ciało mężczyzny. Potwierdzono, że to zaginiony 32-latek" - poinformowała PAP mł. asp. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Jak przekazała, ciało zabezpieczono do sekcji, która ma ustalić przyczynę zgonu. Okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Umiesz pływać?
Elbląg. Rodzina próbowała samodzielnie usunąć blokadę z koła samochodu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany