Plecak, nastolatek

i

Autor: Pixabay 16-latek miał w plecaku narkotyki. Nie uwierzysz, co wymyślił, żeby się ich pozbyć. Zdj. ilustracyjne.

Co on sobie myslał?!

16-latek miał w plecaku narkotyki. Nie uwierzysz, co zrobił, gdy zobaczył policjantów!

2022-09-22 10:02

Policjanci nad rzeką Ełk zauważyli dwóch młodych chłopaków. Ich nerwowe zachowanie przykuło uwagę mundurowych. W trakcie rozmowy z nimi policjanci zauważyli, że jeden z nastolatków wyrzuca do wody saszetkę z plecaka. Była to metamfetamina. Nastolatek nie uniknie jednak odpowiedzialności za swój czyn, ponieważ policjanci wyciągnęli saszetkę z wody.

Policjanci w ustronnym miejscu nad rzeką Ełk zauważyli dwóch młodych chłopaków. Ich nerwowe zachowanie zainteresowało mundurowych. W trakcie rozmowy z nimi policjanci dostrzegli, jak jeden z nastolatków wyrzuca do wody saszetkę z plecaka. 16-latek próbował w ten sposób uniknąć odpowiedzialności, ponieważ w saszetce miał środki odurzające.

Nastolatek nie uniknie jednak odpowiedzialności, ponieważ policjanci wyciągnęli z wody wyrzuconą saszetką i zabezpieczyli zbryloną białą substancję, która była w środku. Wstępne badania pokazują, że to metamfetamina.

Mówi Agata Kulikowska de Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku:

16-latek tłumaczył policjantom, że wszystko to znalazł i mimo, że nie wiedział dokładnie co to jest, zostawił sobie na własny użytek. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

Chwile grozy na pasach, pieszy uciekł przed ciężarówką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE