Plecak, nastolatek

i

Autor: Pixabay 16-latek miał w plecaku narkotyki. Nie uwierzysz, co wymyślił, żeby się ich pozbyć. Zdj. ilustracyjne.

Co on sobie myslał?!

16-latek miał w plecaku narkotyki. Nie uwierzysz, co zrobił, gdy zobaczył policjantów!

2022-09-22 10:02

Policjanci nad rzeką Ełk zauważyli dwóch młodych chłopaków. Ich nerwowe zachowanie przykuło uwagę mundurowych. W trakcie rozmowy z nimi policjanci zauważyli, że jeden z nastolatków wyrzuca do wody saszetkę z plecaka. Była to metamfetamina. Nastolatek nie uniknie jednak odpowiedzialności za swój czyn, ponieważ policjanci wyciągnęli saszetkę z wody.

Policjanci w ustronnym miejscu nad rzeką Ełk zauważyli dwóch młodych chłopaków. Ich nerwowe zachowanie zainteresowało mundurowych. W trakcie rozmowy z nimi policjanci dostrzegli, jak jeden z nastolatków wyrzuca do wody saszetkę z plecaka. 16-latek próbował w ten sposób uniknąć odpowiedzialności, ponieważ w saszetce miał środki odurzające.

Nastolatek nie uniknie jednak odpowiedzialności, ponieważ policjanci wyciągnęli z wody wyrzuconą saszetką i zabezpieczyli zbryloną białą substancję, która była w środku. Wstępne badania pokazują, że to metamfetamina.

Mówi Agata Kulikowska de Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku:

16-latek tłumaczył policjantom, że wszystko to znalazł i mimo, że nie wiedział dokładnie co to jest, zostawił sobie na własny użytek. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

Chwile grozy na pasach, pieszy uciekł przed ciężarówką

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki