Najważniejsze wydarzenia maja w Olsztynie. Już nie tylko koronawirus! [QUIZ]

2020-06-06 10:00 SCH
Najważniejsze wydarzenia maja w Olsztynie
Autor: SCH Najważniejsze wydarzenia maja w Olsztynie. Weź udział w quizie.

Od kilku tygodni cała Polska, w tym także Olsztyn stopniowo wraca do normalności w czasach epidemii koronawirusa. Wirus SARS-CoV-2 wciąż ma ogromne znaczeniu w życiu codziennym stolicy Warmii i Mazur oraz jego mieszkańców, jednak w mieście dzieje się coraz więcej, a COVID-19 nie zajmuje już tak dużej przestrzeni publicznej jak jeszcze w marcu czy kwietniu.

Maj to jednak kolejny miesiąc walki z epidemią koronawirusa: kolejne przypadki zachorowań oraz zgonów, również na Warmii i Mazurach. Nawet pomimo łagodzonych obostrzeń i zakazów COVID-19 wciąż jest obecny w naszym życiu i pytania o epidemię ponownie znajdą się w naszym comiesięcznym quizie!

W maju hitem internetu była też akcja #Hot16Challenge2, która miała również olsztyńskie wątki. Do normalności powrócił świat sportu. Trenować zaczęły niektóre zespoły, a te, które skończyły już sezon jak Indykpol AZS Olsztyn, kompletują kadrę na nowe rozgrywki.

Przegląd wydarzeń maja w Olsztynie. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z siedmiu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Jeśli śledzisz, co dzieje się w Olsztynie, musisz mieć 7/7! Powodzenia!

Express Biedrzyckiej - Gość: Aleksander Kwaśniewski „Prezydentura Dudy jest miałka, ale jest faworytem wyborów"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.