Nie żyje 47-latek. Znaleziono go przed domem z obrażeniami. Co wydarzyło się w Olsztynie?

2022-05-22 15:54
Nie żyje 47-latek. Znaleziono go przed domem z obrażeniami. Co wydarzyło się w Olsztynie?
Autor: AndrzejRembowski /Pixabay.com Nie żyje 47-latek. Znaleziono go przed domem z obrażeniami. Co wydarzyło się w Olsztynie?

Tragiczne wieści z Olsztyna. Jak poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową st. sierż. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, nie żyje 47-letni mężczyzna, znaleziony w niedzielę (22.05.2022) przed jednym z domów. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Policja zatrzymała mężczyznę, mogącego mieć związek ze śmiercią mężczyzny. Szczegóły poniżej.

St. sierż. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poinformował PAP, że w niedzielę rano (22 maja 2022) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o znalezieniu mężczyzny z obrażeniami przed jednym z domów terenie Olsztyna.

Natychmiast na miejsce wezwano służby ratunkowe. Niestety, mimo reanimacji 47- latek zmarł.

- Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki. W czynnościach osobiście bierze udział prokurator. Ciało zostanie zabezpieczone i podane sekcji. W trakcie czynności policjanci zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek ze śmiercią 47 -latka- podał Jurkun. Dodał, że udział mężczyzny w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego postępowania.

Zobacz też: Mrągowo. Makabryczna śmierć 35-latka! Huknął motocyklem prosto w latarnię [AKTUALIZACJA]

Tajemnicza śmierć w Olsztynie. Dlaczego 47-latek nie żyje?

Co wydarzyło się w Olsztynie? Szczegóły zdarzenia będą wyjaśniać śledczy.

- Za wcześnie, by mówić o szczegółach zdarzenia. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn- Południe - dodał policjant.

Zobacz również: Lipowo: Straszna śmierć dwóch osób w zderzeniu z ciężarówką. Toyota zmiażdżona [ZDJĘCIA]

Jechał zygzakiem po Olsztynie. Wpadł prosto w ręce policji
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE