Szpital zakaźny w Ostródzie

i

Autor: PAWEŁ KICOWSKI/SUPER EXPRESS Szpital zakaźny w Ostródzie

NOWE INFORMACJE o koronawirusie na Warmii i Mazurach. Jest kolejny chory, ale i ozdrowieńcy!

2020-04-15 14:48

Koronawirus w Polsce. W środę (15 kwietnia) o godz. 10 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o dwóch nowych przypadkach zakażenia COVID-19 w woj. warmińsko-mazurskim. Okazuje się, że chorych, u których wykryto koronawirusa w naszym regionie jest więcej! Są też kolejne dobre informacje o pacjentach, którzy zostali wyleczeni! Sprawdź najnowsze informacje o liczbie chorych i wyzdrowiałych na Warmii i Mazurach.

Warmińsko-Mazurski Urzędu Wojewódzki w Olsztynie podaje, że na koronawirusa w naszym regionie zachorowały 124 osoby, w tym dwie z powiatu działdowskiego. Te informacje potwierdziło przed południem Ministerstwo Zdrowia. Okazuje się, że zachorowań jest więcej.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Działdowie podała w codziennym komunikacie, że w powiecie działdowskim są 3 osoby zakażone koronawirusem. Oznacza to, że chorych na COVID-19 w woj. warmińsko-mazurskim jest 125 osób. Jeden pacjent zmarł w szpitalu w Ostródzie.

Koronawirus na Warmii i Mazurach. Coraz więcej ozdrowieńców

Są też dobre wiadomości. Wyzdrowiały kolejne 2 osoby! Koronawirusa wyleczono u kobiety w średnim wieku z powiatu elbląskiego i młodym mężczyźnie z Elbląga. Wcześniej informowano o 2 osobach z powiatu iławskiego. W sumie w woj. warmińsko-mazurskim jest już 28 ozdrowieńców.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o epidemii koronawirusa w innych regionach Polski, zajrzyj do NASZEJ RELACJI!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ!

Sto dni, które wstrząsnęły światem - kalendarium epidemii koronawirusa na świecie

Policjanci z Ostródy w czasie epidemii

Koronawirus na Warmii i Mazurach