NOWY PRZYPADEK koronawirusa w woj. warmińsko-mazurskim! Kim jest 33. chory z regionu?

2020-03-25 13:43 SCH
koronawirus
Autor: google

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 31 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Jedna z osób to pacjent z woj. warmińsko-mazurskiego. W sumie w naszym regionie jest już 33 chorych na COVID-19.

Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem na Warmii i Mazurach. Poinformowało o tym Ministerstwo Zdrowia. - Mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego - czytamy we wpisie resortu na Facebooku.

Kolejny przypadek dodatni dotyczy mężczyzny w średnim wieku z powiatu braniewskiego. Pacjent wrócił niedawno z Anglii. Lekarze określają jego stan zdrowia jako dobry. Chory będzie przebywał w szpitalu w Elblągu.

Koronawirus w Polsce. Już 13 ofiar

Niestety, rośnie też liczba śmiertelnych przypadków zachorowania na koronawirusa w Polsce. W szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Według najnowszych danych w naszym kraju chorych na COVID-19 jest 957 osób.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o koronawirusie w Polsce i na świecie, zajrzyj TUTAJ.

Tych leków nie wywieziesz za granicę. Czego może wkrótce zabraknąć w aptekach?

Koronawirus. Posłuchaj o prawach pracownika w obliczu pandemii. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Koronawirus - Leki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.