Ogromne utrudnienia na krajowej szesnastce. Kuriozalna przyczyna

i

Autor: Shutterstock Ogromne utrudnienia na krajowej "szesnastce". Kuriozalna przyczyna

Ciężarówka blokuje przejazd

Ogromne utrudnienia na krajowej "szesnastce". Kuriozalna przyczyna!

2023-03-16 8:07

Na drodze krajowej nr 16 na odcinku między Ełkiem a Augustowem we wsi Wysokie od kilku godzin obowiązuje ruch wahadłowy. Jezdnię blokuje przewrócony tir. Cała sprawa zostałaby wyjaśniona i opanowana znacznie szybciej, gdyby... kierowca zdołał dodzwonić się do szefa, aby ten wezwał dźwig, który postawi auto na koła.

Ruch wahadłowy na krajowej "szesnastce". Ciężarówka blokuje przejazd

Jak informuje GDDKiA, na trasie krajowej nr 16 na odcinku między Ełkiem a Augustowem we wsi Wysokie od kilku godzin obowiązuje ruch wahadłowy. Jezdnię blokuje przewrócony. Pojazd przewożący granulat plastiku wywrócił się na bok w nocy ze środy na czwartek (15/16 marca). Granulat rozsypał się na jezdnię, sprzątnęli go strażacy. Ciężarówka ciągle jednak blokuje przejazd. Przyczyna utrudnień jest wręcz kuriozalna. Kierowca nie może dodzwonić się do szefa, by ten wezwał dźwig, który postawi auto na koła.

W związku z blokowaniem przejazdu w miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Nie wiadomo, jak długo potrwa taka sytuacja. Warto pamiętać, że w środę (15 marca) wieczorem w wielu miejscach warmińsko-mazurskiego padał śnieg, który nadal się utrzymuje. Służby drogowe zapewniły PAP, że wszystkie drogi w regionie są przejezdne, czarne mokre lub czarne suche.

CZYTAJ TEŻ: Chwile grozy na S7! "Jedzie zygzakiem i buja nim po całej drodze"! Policja i żołnierze w akcji

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Maria Pakulnis u Jaruzelskiej o CUDZIE KACZKOWSKIEGO i OSTATECZNOŚCI
Nasi Partnerzy polecają