Olsztyn: Jeździsz komunikacją miejską? Jeśli tak, wynik tego QUIZU musi być 10/10!

2020-01-24 14:49 SCH
Tramwaj w Olsztynie
Autor: Pixabay Quiz wiedzy o komunikacji miejskiej w Olsztynie

Komunikacja miejska. Temat odwiecznych dyskusji w wielu miastach. Spóźnione autobusy lub tramwaje, ciągłe zmiany trasy przez przeciągające się remonty czy fatalne połączenie do miejsca, w którym uczymy się lub pracujemy. Kto z nas nie miał takich dylematów? Nie inaczej jest w Olsztynie. Myślicie, że wiecie wszystko o komunikacji w naszym mieście? Sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie!

Co wiesz o komunikacji miejskiej w Olsztynie? [QUIZ]

Komunikacja miejska w Olsztynie. Od kilku lat jest wzbogacona o tramwaje. Plany zakładają rozbudowę sieci. Pasażerowie się cieszą, a kierowcy denerwują, bo ich zdaniem tramwaje są uprzywilejowane i blokują płynność ruchu w mieście. Jak pokazują statystyki, komunikacja miejska w Olsztynie cieszy się coraz większą popularnością. Rozkłady jazdy nie mają przed wami tajemnic? Potraficie wymienić z pamięci po kolei wszystkie przystanki, które prowadzą z domu do pracy? Skoro tak, ten quiz jest dla Ciebie!

Quiz wiedzy o komunikacji miejskiej w Olsztynie. Sprawdź się!

Poniżej znajdziecie nasz quiz, który składa się z dziesięciu pytań. Każde z nich zawiera trzy odpowiedzi, ale tylko jedna z nich jest poprawna. Powodzenia!