Olsztyn: Kradł, ale nie uciekał. Zajadał fasolę, popijał alkoholem

2021-11-24 21:49
Olsztyn: 3 promile to dla niego mało. Ukradł alkohol i nigdzie nie uciekał. Na spokojnie zagryzł fasolką
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn: 3 promile to dla niego mało. Ukradł alkohol i nigdzie nie uciekał. Na spokojnie zagryzł fasolką

Choć linii kas nigdy nie przekroczył, i tak odpowie przed sądem za kradzież. 3 promile było mu mało, więc poprawił się w lokalnym sklepie spożywczym i zagryzł fasolką. Płacić nie miał zamiaru, ale uciekać też nie.

Do kuriozalnej akcji doszło we wtorek 23 listopada. Pomiędzy półkami jednego z supermarketów spokojnie przechadzał się 42-letni mężczyzna, który w pewnym momencie sięgnął po trzy małe butelki alkoholu z półki i wszystkie opróżnił na raz. Po takim "hejnale" najwyraźniej zgłodniał, więc trunki przegryzł puszką fasolki, ją też ściągając wcześniej ze sklepowej wystawki. Ochroniarz ruszył, zatrzymując złodzieja, który przecież nigdzie nie uciekał... zresztą, taka ucieczka nie byłaby zbyt emocjonująca.

Zobacz też: Dwa lata jeździł busem bez przeglądu! Z miejsca kontroli odjechał na lawecie

Bo, jak okazało się w trakcie kontroli policji, we krwi 42-latka krążyły już 3 promile alkoholu. Za niepohamowany apetyt i pragnienie odpowie niedługo przed sądem.

Sonda
Leczysz przeziębienie alkoholem?
Czytelnicy Super Expressu nie pozostali obojętni na los niepełnosprawnych braci z Podborza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE