Olsztyn. Śmierć rodzeństwa w wypadku. Kierowca audi zatrzymany w nocy!

2021-11-13 11:25
Olsztyn. Śmierć rodzeństwa w wypadku. Kierowca audi zatrzymany w nocy!
Autor: KMP w Olsztynie Kierowca audi, który brał udział w śmiertelnym wypadku w Olsztynie, zatrzymany przez policję. Na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaki zginęło rodzeństwo

Kierowca audi, który brał udział w śmiertelnym wypadku w Olsztynie, został zatrzymany przez policję. W czwartek, 11 listopada, na skrzyżowania ul. Bałtyckiej i Rybaków zderzyły się: audi A6 i A8, a na miejscu zginęło rodzeństwo jadące pierwszym pojazdem. Tymczasem 39-letni kierowca drugiego samochodu uciekł pieszo z miejsca w wypadku. Został zatrzymany w nocy.

Olsztyn. Śmierć rodzeństwa w wypadku. Kierowca audi zatrzymany w nocy!

Jak informuje PAP, kierowca audi - uczestnik w wypadku w Olsztynie, w którym zginęło rodzeństwo - został zatrzymany przez tamtejszą policję. W czwartek 11 listopada po godz. 19 na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Rybaków zderzył się audi A6 i A8. Pierwszy pojazd prowadziła 23-latka, której pasażerem był jej dwa lata starszy brat. Do wypadku doszło w momencie, gdy kobieta zawracała na skrzyżowaniu, po czym zderzyła się z 39-latkiem, który jechał ul. Bałtycką w kierunku osiedla Redykajny. Rodzeństwo zginęło na miejscu, a kierowca audi A8 uciekł pieszo z miejsca wypadku. Poszukiwania mężczyzny trwały od czwartkowego wieczora, a funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że trafił on do szpitala, z którego wyszedł w nocy z piątku na sobotę. Stan zdrowia 39-latka pozwolił na jego zatrzymanie, a dziś zostaną z nim przeprowadzone czynności procesowe.

- Będziemy go przesłuchiwać, mamy zabezpieczone nagrania z monitoringu - mówi PAP Prokurator rejonowy z Prokuratury Olsztyn-Północ Arkadiusz Szulc.

Czytaj też: Frąknowo. Dwa przemoczone szczeniaki znalezione na S7. Uratowali je policjanci [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Litwinki. Koszmarny wypadek na S7! Dwóch robotników drogowych nie żyje, dwóch rannych [ZDJĘCIA]

Olsztyn. Śmierć rodzeństwa w wypadku [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Kierowca opla wjechał wprost pod ciężarówkę, zginęła jego żona i córka, a wnuczek i zięć trafili do szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE