Olsztyn. Wstrząsająca śmierć rodzeństwa w wypadku! Trwa poszukiwanie kierowcy [ZDJĘCIA]

2021-11-12 12:24
Olsztyn. Wstrząsająca śmierć rodzeńtwa w wypadku! Trwa poszukiwanie kierowcy
Autor: KMP w Olsztynie

Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Olsztyna! Wczoraj (11 listopada) na skrzyżowaniu z ul. Rybaków doszło do zderzenia dwóch osobówek. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń zginęło rodzeństwo: 23-letnia kierująca oraz 25-letni pasażer. Jak ujawnia policja, kierowca drugiego auta zbiegł z miejsca zdarzenia.

Wstrząsająca śmierć rodzeństwa w wypadku!

W czwartek (11 listopada) po godz. 19:00 doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych w rejonie skrzyżowania ul. Bałtyckiej i Rybaków w Olsztynie. Oba to samochody marki audi.

Zobacz: Wypadek w Olsztynie. Dwie osoby nie żyją! To rodzeństwo? Kierowca audi poszukiwany

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że do doszło do niego w momencie, gdy 23-letnia kierująca pojazdem marki audi A6, zawracała na skrzyżowaniu, a następnie doszło do zderzenia z pojazdem marki audi A8, jadącemu ul. Bałtycką w kierunku osiedla Redykajny - wyjaśnia rzecznik olsztyńskiej policji. 

Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu wypadku, najpierw przez świadków wypadku, a następnie służby ratunkowe, 23-letnia kierująca oraz 25-letni pasażer osobowego audi A6 zmarli. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca audi A8 pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb. Wciąż nie udało się go namierzyć. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Od wyniku tych ustaleń będzie zależała ostateczna kwalifikacja czynu.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
W Lublinie dostawą jedzenia zajmują się roboty. To pierwszy taki eksperyment w Polsce.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE