LGBT

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Wybierzecie się?

Olsztyński Marsz Równości odbędzie się po raz trzeci. Kiedy?

2023-02-15 11:04

W 2023 roku po raz trzeci odbędzie się w Olsztynie Marsz Równości. Termin oraz dokładna trasa nie są jeszcze znane, jednak organizatorki zapowiadają, że wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Wszyscy chcą kochać!".

Trzecia edycja Olsztyńskiego Marszu Równości

Pierwszy Olsztyński Marsz Równości odbył się w 2019 roku. Cztery lata później planowana jest trzecia edycja wydarzenia. - Orientacje romantyczne, seksualne czy tożsamości płciowe są częścią nas. Rodzimy się z nimi i odkrywamy je zarówno przed samym sobą, jak i przed rodziną, najbliższymi i znajomymi np. z pracy. Chcemy żyć w państwie, którego rząd dba o prawa nas wszystkich. Nikt nigdy nie powinien doświadczać przemocy w związku z tym, jaki jest - a to, jak pokazały nam ostatnie lata, w Polsce jest zbyt częste - napisali organizatorzy Olsztyńskiego Marszu Równości w mediach społecznościowych.

Na razie termin trzeciego marszu w Olsztynie nie jest znany, ale organizatorzy zapewniają, że termin zostanie podany z miesięcznym wyprzedzeniem. Trwa też zbiórka, aby wesprzeć finansowo organizację III Olsztyńskiego Marszu Równości . - To dzięki Tobie możemy opłacić między innymi wynajem samochodu, który prowadzi Marsz, nagłośnienie, flagi, kije, smycze, ulotki, wydruk banerów, identyfikatorów i inne rzeczy, które są niezbędne do jego realizacji! - napisali organizatorzy.

Sonda
Czy osoby LGBT są w Polsce dyskryminowane?
Raport Walczaka - ambasador Mark Brzezinski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany